My Guestbook

raumenu auginimas

Added: February 1, 2017

Comments:
Oriszentpeteri vasar napjan 30 fovel voltunk a csakanydoroszloi templomben vasarnapi szentmisen.Nagyon tetszett a Plebenos Ur miseje, szentbeszede. Azt mondtuk, mi is elfogadnank egy ilyen atyat

Added: July 26, 2015

Pálosok

Bakk István ,
Bakk Erzsébet :
P. Árva Vince atya, az egyetlen magyar pálos emlékére23-34 [3.51 MB - PDF]

Bakk István :
Sipos Antal az 1934-ben "visszatelepült" pálosok első halottja34-35 [3.51 MB - PDF]

epa.oszk.hu

Added: July 19, 2013

Bakk István
A magyar pálos katakomba cserkészet
szentozseb.hu/modules.php?name=topics&file=olvas&cikk=p alosok-4f86a3c951c77

SCOUTS IN CATACOMBS

Bakk István

Fathers in the Americas / Pálosok Amerika földjén
szentozseb.hu/modules.php?name=topics&file=olvas&cikk=palo sok-4f7005cd60f23

Added: April 19, 2012

T. Plébánia!
Az Országos Levéltárban próbálom a családfámhoz egy 1890-ben Taródfán született személy adatait megtalálni, de sajnos eddig még nem tudtam azt sem fellelni, hogy ebben az évben melyik város/falu anyakönyvébe jegyezték be a taródfai születéseket.
Köszönettel venném szíves segítségüket.

Added: September 26, 2011

Comments:
Osztom a véleményemet az előző hozzászólóval. Ezt az atya nem engedhetné meg magának.( főleg, hogy külső tanácsadói rossz irányba tereljék) Az elődjeinek is ez volt körzete, ennyi volt a munkája és sokkalta többet tettek le az asztalra. Ezt a hívek is viszonozták, meglátszott a hozzáállásukon. Abban az időben mindenre volt pénz, most meg elherdálják! Ezután még ennyi se lesz, mert nem fizetjük meg a hozzájárulást sem, és adományozni sem fogunk, a perselybe meg 5,-FT-ot rakunk- ( evvégre nem kötelező).

Comments:
Az egyházban diktatúra van, nincs beleszólás semmibe.A véleményed elmondhatod, de kit érdekel? Kérdezhetsz is, bizonyára válaszolnak vagy magyarázkodnak, de azért ne zavarjuk a papot hiszen olvashatjuk a Nepumuki infón.
/ja és egyébként a gázkályhára nem kell fa!/

Added: January 5, 2010

Comments:
Talán a Paptól kellene megkérdezni döntéseinek okát,nem pedig bírálni,helyette gondolkodni, megválaszolni a saját kérdéseid.
Mindent meglehet beszélni,bárkivel,de ahhoz oda kell állni az adott személy elé,és akkor talán intelligens módon biztosan megkapná mindenki a válaszát.
Ha eljársz templomba akkor magad is megtehetnéd...
Erre az oldalra bárki írhat,ha már olyan helyesen megfogalmaztad az okát.

Added: January 4, 2010